Sunday, January 9, 2011

www.VeqHite.Net

Fjala Drejt Zemres/princ Dobel H/labi Dhe Afrimi Merrma Zemren Album Shkarko Mp3 Muzik - Crunk Boyz Album Shkarko Mp3 Muzik - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /mban Emrin Nene/ahmet Delis - Aziz Ndreu/2009 Hit Songs/stresi/porno - Zef Beka Nana Qorre Album Shkarko Mp3 Muzik - Kujde S Nga Enghulli/bajram Gigolli/probend - Leonida Marjakaj/seriali Turk Koha Me Shi/pejanja Emer Ne Goje Album Shkarko Mp3 Muzik - Stresi/knaqu.ch/dafina/porno Ne Shkoll - Mead Album Shkarko Mp3 Muzik - Nehat Ferati Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Stine/\\\"gezuar Vitin E Ri/meda/kenga Mesusit /\\\"llardrovcit/gymysh/kenge Te Huaja Te Viteve 70/\\\"80/nexhmedin Gexherri - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/vjolca Fadili/kosova/stupcat - Aziz Ndreu/2012/melodi Permobila/edona - Kasem Halluni/kallemp3.com/nystret Sheremeti Le Te Bjen Tupani Album Shkarko Mp3 Muzik - Mp3 Te Reja 2010 Album Shkarko Mp3 Muzik - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/valbona Spahiju Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q - Serbisht Album Shkarko Mp3 Muzik - Kallemp3.com/daim Lala/ve/ferizajlikja - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /loja Me Kerre /kenga E Medes/gece Geçer Yar Geçmez Album Shkarko Mp3 Muzik - Gymysh/ldk Kenga Zyrtare/gymysh/darsem - Po Na Ban/filmi Martesa Me Dhun Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Shkumbin Ismaili Feat Ton Voka Mbetet Nje Kujtim.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Kasem Halluni/kaqanik - Rati A Ke Shpirt E A Ke Zot/ibrahim Taklasis/rifat Berisha2006 Album Shkarko Mp3 Muzik - Nikos Kourkoulis Mp3 Album Shkarko Mp3 Muzik - Kenge Vajtuse/aziz Ndreu/ Nusret Hoxha K毛rko Mp3 Album Shkarko Mp3 Muzik - Greta Zani /jam Merzit O Vlau - Dafina/gymysh/mp3/xhafer Ahmeti 9 2009 - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/vllezrit Abazi Dal Ne Ferizaj Mu Shetit - Meda Jeto Veq Per Mua/muzik/mirsa Kerqeli Status Koh (tekst) Album Shkarko Mp3 Muzik - Dj Blunt Feat Dj Genti Album Shkarko Mp3 Muzik - Albire Hadergjnoaj Pro Bend/labi Dy Syt Qe Me Deshten /kujde S Nga Enghulli/vesa Luma /\\\"amaneti/mp3/2012/kenga Nga Seriali Vite Te Humbura Album Shkarko Mp3 Muzik - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /kur Ka Ra Kushtrimi Album Shkarko Mp3 Muzik - Vlle - 脙鈥ljeta 脙鈥ljaga Album Shkarko Mp3 Muzik - Sef Duraj Akismet Ataksirat Album Shkarko Mp3 Muzik - Arapciu/i Kom/nata Jem/vallzim I Lehte - Mp3/gymysh/ylly Beka - Mp3/ermal Fejzullahu Ti Dua Syt Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Kenge Vajtuse/meda Jeto Veq Per Mua/muzik Nga Ramizja Dhe Sala Album Shkarko Mp3 Muzik - Melodi Permobila/music Turkisht Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - 2012/anila Mimani/kenga Mesusit /\\\"llardrovcit/moj Bjondin Pa Tekst/mariola Kacani Kenga E Nuses Album Shkarko Mp3 Muzik - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/spanjisht.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Ve/labinot Tahiri/dragana/kery Klarson - Agron Ahmeti Live 2009 Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/2009 Hit Songs/dafina/meda - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/skillz Vip Album Shkarko Mp3 Muzik - Sabiani Egoist Album Shkarko Mp3 Muzik - O Mire Se Na Erdhe - Ballisti 2009 Album Shkarko Mp3 Muzik - Gazi Jam Gjentellmen .html;q - Vesa Luma /\"amaneti/sex/shyrete Behluli Album Shkarko Mp3 Muzik - Stresi/keng /fjala Drejt Zemres/mban Emrin Nene/fjala Drejt Zemres/ldk Kenga Zyrtare/kosova/urime Ditlindjesh Album Shkarko Mp3 Muzik - Stresi/tekno Te Mehmetit Kosovarlia/fjala Drejt Zemres/korab Shaqiri Flet Ky Qytet/zig Zag Orchestra /\\\\\\\"jorgjica/klod Duraki/toygar I琶柯侥眐lè°‹ Ninni ~menek琶柯絜 Ile Halil Album Shkarko Mp3 Muzik - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/tallava Te Ran Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Kurva E Skenderajt Album Shkarko Mp3 Muzik - Kithay Mehr Ali R A = /salie Feriz Album Shkarko Mp3 Muzik - Shiret Sinan/valle Dashmash Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/kenge Te Huaja Te Viteve 70/\\\"80/gjyle Qollaku Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Kithay Mehr Ali R A = /sef Duraj Nuse Nuk U Bera - M Afia Album Shkarko Mp3 Muzik - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/kujdes Meengjellin Serjal - Meda Holle Album Shkarko Mp3 Muzik - Ermal Fejzullau Ku I Kam Shokt E Mi Album Shkarko Mp3 - Mazllum Muezini - Arapciu/spot Etqip - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /labi Dy Syt Qe Me Deshten /seriali Antonjo E Maria - Nojzi Me Zemer Album Shkarko Mp3 Muzik - Tekno Te Mehmetit Kosovarlia/magji Dashurie - 2012/anila Mimani/kenga Mesusit /\\\\\\\"llardrovcit/moj Bjondin Pa Tekst/mariola Kacani Kenga E Nuses Album Shkarko Mp3 Muzik - Sinan.hogja Album Shkarko Mp3 Muzik - Bardhosh Gace /\"zogu Dhe Flamuri/zanfina Ismajli/kaybolan Yillar Karanlik Gece/meda Flasim Me Sy Album Shkarko Mp3 Muzik - 2012/korab Shaqiri Flet Ky Qytet/dava Gjergjit Kthenaj Djemt Album Shkarko Mp3 Muzik - Kenget E Teneloveles /dafina/marjola - Bardhosh Gace /\"zogu Dhe Flamuri/zanfina Ismajli/dmc Kerjt Per 1 Emer/gà ¸£à ¸â��khan Tepe Album Shkarko Mp3 Muzik - Mazllum Muezini Album Shkarko Mp3 Muzik - Kujde S Nga Enghulli/sex/ben Goxhaj Part 1.wmv Album Shkarko Mp3 Muzik - Kenget E Teneloveles /brahim Qetaj/kenge Vajtuse/kenget - Elma Mall Per Ty Album Shkarko Mp3 Muzik - Adriatik Lota Tiki /\\\"dashuri E Humbur/labinot Tahiri/shkurtja - Greta Zani /i Kom/kena Dasu Ie Oo - Muzik Greqish Album Shkarko Mp3 Muzik - Kenget E Teneloveles /beki Buki Keki Ali Kenge E Viteve Te Humbura/rati A Ke Shpirt E A Ke Zot/muzika Eserialit Te Vitev Te Humbura - Mban Emrin Nene/fjala Drejt Zemres/fjala Drejt Zemres/aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\\\\\\\\\"through The Window/kujde S Nga Enghulli/kaltrina Selimi/sami Yusuf Cam To Me Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - I Kom/mazllum Muezini - Leke Dedvukaje Vajza Me Zemer Guri Album Shkarko Mp3 Muzik - Bardhosh Gace /\"zogu Dhe Flamuri/zanfina Ismajli/korab Shaqiri Flet Ky Qytet/bubulina Krasniqi Elementi5te Album Shkarko Mp3 Muzik - Ardit Bjebrea Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\"through The Window/marsel Selites Ervin Gonxhi Remix 2011/beki Buki Keki Ali Kenge E Viteve Te Humbura/bexhet Kerpuzi, Kanga E /hz.jusufi Epizoda 1 - Sinan Vllasaliu Neper Autobana Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Seriali Turk Koha Me Shi/labinot Tahiri/kenga/\\\\\\\"3 Sahat Zoni Larg Ju Nike/muzik/brutal Mbretni - Aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\"through The Window/marsel Selites Ervin Gonxhi Remix 2011/dy Her Dashurohesh/nexhmije Album Shkarko Mp3 Muzik - Vesa Luma /\"amaneti/po Na Ban/mp3/mp3/kerkesa Juaj...paolo Meneguzzi - Sef Duraj Gabova Gabova Album Shkarko Mp3 Muzik - Kasem Halluni/pishat - Sinan Hogja Gjelozoj Album Shkarko Mp3 Muzik - Ve/gramoz Gervalla - Aurela Gace Falama Ate Buzeqeshje/beki Buki Keki Ali Kenge E Viteve Te Humbura/shkarko Noizy Yesterday Album Shkarko Mp3 Muzik - Mban Emrin Nene/fjala Drejt Zemres/fjala Drejt Zemres/aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\\\\\\\\\"through The Window/bardhosh Gace /\\\\\\\\\\\\\\\"zogu Dhe Flamuri/dmc Kerjt Per 1 Emer/gymysh/bardhosh Gace /\\\\\\\\\\\\\\\"zogu Dhe Flamuri/shabani Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Lul Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\"through The Window/marsel Selites Ervin Gonxhi Remix 2011/lendita Album Shkarko Mp3 Muzik - Muharem Ahmeti 2009 Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/mima /\\\\\\\"luhet Vallja/bexhet Kerpuzi, Kanga E /lendita Album Shkarko Mp3 Muzik - Bardhosh Gace /\"zogu Dhe Flamuri/zajamina/merkim Mjeku Album Shkarko Mp3 Muzik - Leonida Marjakaj/aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\\\\\\\\\"through The Window/kujde S Nga Enghulli/kaltrina Selimi/sami Yusuf Cam To Me Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Dragana/vitet E Humbura Episodi 26 Album Shkarko Mp3 Muzik - Moj Bjondin Pa Tekst/osman Aga Dance Album Shkarko Mp3 Muzik - Stresi/aziz Ndreu/new 50 Cent /\\\\\\\\\\\\\\\"through The Window/bardhosh Gace /\\\\\\\\\\\\\\\"zogu Dhe Flamuri/dmc Kerjt Per 1 Emer/gymysh/bardhosh Gace /\\\\\\\\\\\\\\\"zogu Dhe Flamuri/shabani Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Gymysh/fjala Drejt Zemres/gymysh/humor Shqip - 2012/xheza Xhemile Album Shkarko Mp3 Muzik - Fahrije Zogaj Album Shkarko Mp3 Muzik - Juli Cenko /shiret Sinan/bitonia - Moj Bjondin Pa Tekst/noizy/keng /edi Rifadije Falma Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Labi Trathetare Album Shkarko Mp3 Muzik - Bombastic/ibish Mulaki Kanga E Dan Derocit - I Kom/film - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /ldk Kenga Zyrtare/mp3/safete Mustafa Program Mengjesit Album Shkarko Mp3 Muzik - Mergim Kengetari Album Shkarko Mp3 Muzik - Ldk Kenga Zyrtare/biha Album Shkarko Mp3 Muzik - Kenga E Medes/serenata Te Vjetra - Refat Sylejmani Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Sabrija Tu Qi Istog - Marjia Lacaj Album Shkarko Mp3 Muzik - Keng /film - Ldk Kenga Zyrtare/bekim Kumanova Kuku Non Pom Dhem Midisi Album Shkarko Mp3 Muzik - Muzik Shqip Te Vjetra Mp3 Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/film - Aurela Gace Falama Ate Buzeqeshje/dafina/sotiraq Vangjeli - Brahimi Album Shkarko Mp3 Muzik - Mos Moj Moter/baki Buki Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Mahmut Ferati/elvana Gjata/keng /lumturia - Ramize Caka Sala Bekteshi Album Shkarko Mp3 Muzik - Kithay Mehr Ali R A = /titrat E Hurt Locker Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Leonida Marjakaj/film - Mos Moj Moter/bardhosh Gace /\"zogu Dhe Flamuri/kenge Gurbeti Nga Sala Bekteshi Dhe Ramize Caka Album Shkarko Mp3 Muzik - Ibrahim Taklasis/film - Seriali Turk Koha Me Shi/mp3/zanfina Ismajli/bajram Gigolli/medi Album Shkarko Mp3 Muzik - I Kom/partizani I Vogel - Www.degjo.com Album Shkarko Mp3 Muzik - Sinan Vllasaliu/sonte Do Ta Tundim/salim Arifi I Vetmuar Une U Rrita Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Dmc Kerjt Per 1 Emer/film - Vidio Sexy Falas Album Shkarko Mp3 Muzik - Mihane Remzie Oszmani/film - Kithay Mehr Ali R A = /ramdan Krasniqi/mban Emrin Nene/meda Kalle Kalle Album Shkarko Mp3 Muzik - Anisizin - Keng /labi Ti Me Ben Te Dua - I Kom/labi Ti Me Ben Te Dua - Nexhat Osmoni A Bre Djal Album Shkarko Mp3 Muzik - Kithay Mehr Ali R A = /ramdan Krasniqi/kujtim Laro /\"liri A Vdekje/lojnja/duli Tallava - Sexi Tuj E Qi - Lirie Rasha - Vesa Luma /labinot Tahiri/giovani - Blero.zaimina Album Shkarko Mp3 Muzik - Hasan Fazli Album Shkarko Mp3 Muzik - Beli Jetim - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/mahmut Ferati/blerina Osaj Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - I Kom/sef Duraj Si Nje Ender - Keng /sef Duraj Si Nje Ender - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /melodi Permobila/noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /antre Zysha Mp3/muzika E Serialit Album Shkarko Mp3 Muzik - Stine/\\\"gezuar Vitin E Ri/marsel Selites Ervin Gonxhi Remix 2011/muzik/dragana/arbria - Aziz Ndreu/stresi/ve/bombastic/nata Jem/aurela Gaci - Kithay Mehr Ali R A = /sinan Hoxha Alo Alo Ambulanca Album Shkarko Mp3 Muzik - Labinot Tahiri Labi2009 Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/labi Ti Me Ben Te Dua - Ti Gjithmon Je Nje Pik Loti - Stresi/pegy Zina - Keng /mpaske Dasht Per Sy E Faqe - Vesa Luma /\"amaneti/mr. Bean Balla /mensur Kadriu Jam Lodhur Mp3 Album Shkarko Mp3 Muzik - Kithay Mehr Ali R A = /stresi/miqa Bibe Mp3 - Tru Pak - Kenga Per Urim Ditelindje Album Shkarko Mp3 Muzik.html;i;zim Liman I Album Shkarko Mp3 Muzik - Albire Hadergjnoaj Pro Bend/shiret Sinan/kasem Halluni/mp3/ve/mp3/fjala Drejt Zemres/fjala Drejt Zemres/korab Shaqiri Flet Ky Qytet/adelina Ismajli Mp3/ve/2012/kujtim Leka - I Kom/mpaske Dasht Per Sy E Faqe - Sinan Vllasaliu/stresi/mp3/vjolca Fadili/hirushe - Daim Lala/vaj Vaj - Labi Ishalla Album Shkarko Mp3 Muzik - Aziz Ndreu/sef Duraj Si Nje Ender - Masar Sinani Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q Album Shkarko Mp3 Muzik - Aurela Gace Falama Ate Buzeqeshje/bardhosh Gace /\"zogu Dhe Flamuri/nata E Korcea Tv.klan.al Album Shkarko Mp3 Muzik - Ibrahim Taklasis/partizani I Vogel - I Kom/eugena Album Shkarko Mp3 Muzik - Juli Cenko /2012/ismail Yk Cilgin Album Shkarko Mp3 Muzik - Keng /eugena Album Shkarko Mp3 Muzik - I Kom/jet Li Album Shkarko Mp3 Muzik - 49 Album Shkarko Mp3 Muzik - Vesa Luma /\"amaneti/murat Gjoniku Rak Tak Tak - Genta Ismajli 2009 - Fidani Vogel 2010 Album Shkarko Mp3 Muzik - Ibrahim Taklasis/sa Katile U Tregove - Keng /jet Li Album Shkarko Mp3 Muzik - Noizy Ft No One Ku Jan Shqiponjat /leonida Marjakaj/rita - Aziz Ndreu/mpaske Dasht Per Sy E Faqe - Dmc Kerjt Per 1 Emer/partizani I Vogel - Kekoj Kar Me Pith Tu Qi - Problem - Ibrahim Taklasis/labi Ti Me Ben Te Dua - Plaku E Plaka Tu Qi Ne Banje Te Kllokotit/vijola Gurbeti Album Shkarko Mp3 Muzik.html;q - Juli Cenko /aci Hayat - Sonte Do Ta Tundim/mazllum Muezini

Thursday, January 6, 2011

mp3 shqip 2011 - www.veqhite.net

Vizito www.veqhite.net ose KLIKO KETU


- XHELA - Si nje Tradhtare [ Premier 2011 ]


- Zanfina Ismajli Ft. Naim Krasniqi - Makarena [ 2011 ]


- Afrim Muqiqi - Pse Te Jetojm Te Ndar [2011]


- Arbrie Hadergjonaj - Sa Te Kam Prit [2011]


- Dafina Zeqiri - Kur shkove ne gurbet [2011]


- Genta Ismajli - Kur Genta Knon [2011]


- Lori - Sot Edhe Ti Edhe Une [2011]


- Marie Lajqaj - Fluturoj Me Krah Te Shqiponjes [2011]


- Mehdia Dhe Behari - Kthehu Te Lutem [2011]


- Mima - Naj Got Raki [2011]


- Motrat Krasniqi - Ne Shikim Te Par [2011]


- Nikoll Nikprelaj - Oj Shehide Qaj Me Lot [2011]


- Valentina - Pina Viski Me Cocacolla [2011]


- Viki - Vetem Ty Ta Fala Zemren [2011]


- Xhovani - Veq Per Ty Jam Gjall [2011]


- Lori - Kur u ndava [ 2011 ]


- Murat Gjoniku - Hape zemren [ 2011 ]


- Agron Ahmeti - Dashuria e Humbur [ Premier 2011 ]


- Agron Ahmeti - Tallava [2011]


- BimBimma - Rrajt [Album 2011]


- Blindi Beats - Hip Hop Beat Violin [ 2011 ]


- Dafina Rexhepi - Nje Shuplak [2011]


- Fatmir Hoxha - Dua te takoj [2011]


- Ganimete Jashanica - Eja sonte bashk te rrim [ 2011 ]


- Ismet Behxheti - Ti je zemra Ime [2011]


- Lindor Krasniqi - Ti ik prej Meje [2011]


- Malsori - Qike malsore [Album 2011]


- TDS - Krejt qa mvyn [2011]


- 2 Ton ft. GT - Surpriza [ 2011 ]


- B Genius - Un Me Ty [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]


- Bim Bimma ft Kaos Mc Kresha Singi Lyrical Son Skillz e Dj Flow - Anthem [ 2011 ]


- Dafina Zeqiri ft. Ledri - Po mPelqen [2011 High Quality]


- Genta Ismajli ft Naim Krasniqi - Suzana e Sefa - Gezuar shkune tune [2011]


- Hysen Trubareva - Hajt moj Zemer Hajt Dukat [ Premier Album 2011]


- Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Dy Lulkuqe Nje Boj Peme [Album 2011]


- Mc Tori Ft. Blindi VG-Zemer Ngo [ 2011 ]


- Zanfina Ismajli - Krejt e din kush jam [ Premier 2011 ]


2Kings ft.Lyric Master - Mir Me Ty [ Premier 2011 ]


2Ton - Hey Sinjorita [ Premier 2011 ]


ALBI ft. Grupi Simpatiket - Oj Teuta Shpirti Jem (Premier 2011)


Adnan Daci - Nje Her Zemra Falet [ 2011]


Afrim Muqiqi - Kthehu Moj Zemer [ 2011]


Afrim Muqiqi dhe Viola - Potpuri [ 2011 ]


Afrim Uka - Prap Dhimbja e Vjeter [2011]


Agim Osmani - Kur isha i ri [ 2011 ]


Agnesa - Dj Lshoje Play [ 2011 ]


Albert Pestisha - Konkurrenca [2011]


Albulena Uka - Te Dashuroj [ 2011 ]


Ali Lestrani - Bashkimi i Trojeve Shqiptare [2011]


Amarda Gazi Artushi - Facebook [ Album 2011 ]


Anduena Tahiri - 1000 Lot [2011]


Antigona Sejdiu - Kot Fole [2011]


Arbnora Bashota - hajde Me Mu [2011]


Arbnora Kleqka - Divorci [2011]


Arion Gashi - Ti se dite [ 2011 ]


Arjana Leti Ft. Pro Band - Prishtine - Tirane [ 2011 ]


Astrit Hoxha - Si ajo Asnja [ 2011 ]


Avdyl Mziu - Drit Per Ty [ 2011 ]


B-Genius - A ma jep [ 2011 ]


B-Kena ft Petro-G - Jeta na Mashtron [ Premier 2011 ]


Bajra Dhe Filja - Dashuria e Gabuar [ 2011 ]


Barooti - Zanati Vjeter [ 2011 ]


Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Ska Pishman [ 2011 ]


Bashkim Spahiu - Ti i Ngjan Asaj [ 2011 ]


Beli - Ani Ani Shko [ 2011 ]


Beli - Her si akull her si zjarr [2011]


Beli dhe Klodi - Sa Me Ka Mar Malli Met Pa [ 2011 ]


Berkan - By the way [ 2011 ]


Besim Morina - Nese kam gabu [ 2011 ]


Big D ft Linda Halimi - Supa Dupa Fly [ Premier 2011 ]


Bim Bimma Ft. Dr.Mic - Raw [ 2011 ]


Blerta Sopaj - Je Si Molla Laqe [ 2011]


Blindi Producion a.k.a Dj Blindi - Free Beat - Hip Hop [ 2011 ]


Burimi vjollca Shqipja Tini - Ti ske Zemer Potpuri [ 2011]


Da.kiLLa Ft J-Lane - Hi Lady [ Premier 2011 ]


Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) - Pom Pelqen [ 2011 ]


Daim Lala e Buqja - Kapigjik dola met pa [ Premier 2011 ]


Daim Lala,Buqja,Shkokla - Indiau [ Premier 2011 ]


Daimi dhe Buqja - Hajde Djal Hajde [ 2011 ]


Dani e Azizi dhe Gazmendet Potpuri [ 2011 ]


Demush Malaj - Me Ke Vra Ne Zemer [2011]


Desole ( version shqip 2011 )


Devis Xherahu - Fotografia [2011]


Dinamit Alboombardimi 1 [ Album Premier 2011 ]


Dj Trimy ( Remix 2011 )


Edi Krasniqi - Ti Ne Zemren Time [ 2011 ]


Edison Fazlija Live Tallava [ 2011 ]


Edita Sopjani - Plus Minus [2011]


Edona Bujari - Kaluan Disa Vite [2011]


Elida Bardhi Ft. Soni - Me Mu [2011]


Eliza Hoxha - E Dua kete Vend [ 2011 ]


Elvana Gjata - I wanna bring it up [ 2011 ]


Emine Toska - Nje nat pa gjum [ Premier 2011 ]


Enver Bajrami - Jetimi [ 2011 ]


Ermal Fejzullahu - Ti ke faj [ Premier 2011 ]


Ernim Ibrahimi - Medina vogel [ Premier 2011 ]


Fadil Kadrolli - Beqarija ka lezet [ 2011 ]


Fatlinda Ramosaj - Sdu as me shume as me Mire [2011]


Fidaim Aliu - Facebook [2011 ]


Fitore Salihaj - Te thrras [2011]


Flaka Krelani - Pa Titull [2011]


Florim Kleqka - Malli Per Nanen [2011]


Gena - Mekatare [2011]


Genta Ismajli - Pini Sonte [ Premier 2011 ]


Genta Ismajli - Pse Ike [ Premier 2011 ]


Genta Podrimaj - Me mungon [2011]


GhosT Pymm ft. Beni - Regaton Girl [ 2011 ]


Gjyste Vulaj - Kot kot [ 2011 ]


Gold AG - Fjala e Zemres [ 2011 ]


Gramoz Gervalla - Mos Luaj [ 2011 ]


Grupi Simpatiket - Qfar na Ndodhi ty dhe mu (Premier 2011)


Grupi Simpatiket -Hajde te gjith ne kam (Premier 2011)


Hajr Behrami ft Flloko - Dua te te them te dua [2011 ]


Hajro Ceka - Ec Perpara [ 2011 ]


Hamz Llapqeva - Pse Duhet Me Ba Mekat [2011]


Hekuran Krasniqi Ft. TC - Si Dukat Diamant [ 2011 ]


Hekuran Krasniqi - Pse Je Largu [ 2011 ]


Hetem Matoshi - Ste Vjen Gjynah [2011]


Hysen Trubareva - Ma bon hallall [ Premier 2011 ]


Ilir Shaqiri - Azem Galica [ Premier 2011 ]


Ilirian Beqiri - Qka ti bej zemres [ 2011 ]


Ilirjeta Bashota - Qani Ju Syt e Mi [2011]


Insect Ft. Foli and. Vlora - Mos me thuaj Jo [ 2011 ]


Ismet Behxheti - Ti je Zemra ime [ 2011 ]


Jeta - Edhe Sante [ 2011 ]


Juliana Pasha Ft. Luis Ejlli - Sa e shite zemren [ Fituese ne kengen magjike 2011 ]


Kastriot Seferi - Emine Emine [ Album Live 2011 ]


Kieda Budini - Zemren e ke Bosh [2011]


Klodi - Nuk Do Te Vi [ 2011 ]


Kolazh me Hitet - Meda,Ermali [ 2011 ]


Kollazh - Do te Vuaj [ Album 2011 ]


Korab Jetishi - Pak Me Qef e Pak Me Hater [ 2011 ]


Korab Shaqiri - Vetmia [ Premier 2011 ]


Kosovare Gashi - Ti do te Vuash [ 2011 ]


Kristine Elezaj - No Questions Remain [ Album english 2011 ]


Kujtim Aliu - Krejt i kam [ 2011 ]


Kumrije Biba - Nga fati mundesh me ik [2011]


Kusha - Bonu ne emer tem ( prod by Lyric Master 2011 )


Labi - Aman Dashni [ 2011]


Labinot Alshiqi - Ajo [ Premier 2011 ]


Labinot Alshiqi - Ajo [2011]


Labinot Rexha - Studente [ Album 2011 ]


Lendita Selimi - Zemer [ 2011 ]


Leta - Hajde luj [2011]


Leta - Her Andej Her Kendej [ 2011 ]


Luljeta Krasniqi - Perhajr Koft i Zoti i Shpis [ 2011 ]


Luljeta Krasniqi - Shkoj e Ra Bilbili [2011]


Lulzim Sadiku Luli - Fjalet tona [2011]


Lyric Master - Pse po shkon [ Premier 2011 ]


Lyrical Son Ft. Big Basta And. Samanta - Start [ 2011 ]


Mahmuti Aferdita Remzia dhe Vllezrit Krasniqi [ 2011 ]


Mahmuti dhe Shyhretja - Potpuri [ 2011 ]


Majlinda Dada - Dominon [2011]


Malesori - Te kojshia [ Premier 2011 ]


Marigona Veseli - Her Me Tjeter Her Me Mu [2011]


Mbreti i rruges - Dashni pa Kuptim [ Album 2011 ]


Meda - Fjal Fjal [ 2011 ]


Meda - Moj ti qik [ 2011 ]


Meda - Nuk Pranoj [ 2011 ]


Meda Ft Ermal Fejzullahu - Potpuri [ 2011 ]


Meda ft Ermal Fejzullahu - Hajde Shkojm [ 2011 ]


Meda ft. Ermal Fejzullahu - Veq me Keng [ 2011 ]


Mentor Kurtishi - Abaz Aga [ 2011 ]


Mentor Kurtishi - Grat e sodit [ 2011 ]


Mergim Gojani Ft. NiiTRoG LiL DooN - Vlla [ 2011 ]


Mihrije Lestrani - Syt e tu te kalter si deti [ 2011 ]


Mimoza Shkodra - Jo mos e Kerko [ 2011 ]


Motrat Mustafa [ Album 2011 ]


Muhamet Sejdiu - E Lezetshme [2011]


Muharrem Ahmeti - Hajde Jasha Jasha [ 2011 ]


Muharrem Ahmeti - Oj Sanije [ Premier 2011 ]


Muharrem Ahmeti - Ta dish mir sa te dua [ Premier 2011 ]


Muharrem Ahmeti e Illir Tirona - Tallava [ Premier 2011 ]


Music Is My Ghetto - [ Album 2011 ]


Nazife dhe Merita Bunjaku - Me kendu Lulien [ 2011 ]


Nexhat e Remzie Osmani - Potpuri [ 2011 ]


Njomza Kallaba - Je i Vetmi [2011]


Nora Istrefi - Nje Lule mbi Varr [ 2011 ]


Nora Istrefi - Nora nuk o njisoj [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]


Premtim Mehmeti - Mos Ki Dert Moj Zemer [ 2011]


Remi - Aman Aman [ 2011 ]


Rihanna - Only Girl - A Capella Cover - Just Voice and Mouth [ Premier Hit YouTube 2011 ]


Rovena Stefa - Gjenerali [2011]


Sabri Fejzullahu - Malli [ 2011 ]


Safi Ft. Jona dhe Muharrem Ahmeti - Ekstazy [2011]


Sala Bekteshi - Loti i Par [2011]


Sali Gashi - Lajkatare [2011]


Salim Arifi - Live [ Album 2011 ]


Sami Yusuf - Wherever You Are [ Album Premier 2011 ]


Sanije Doberdolani - Kujt Ti Them Te Dua [ 2011 ]


Sef Duraj - Pes Pare Si Jap [ 2011 ]


Sef Duraj dhe Gjyla - Kur Te Mbushet Mendja [2011]


Shaqir Cervadiku dhe Sadik Imeri - Qikat e Kosoves [ Premier 2011 ]


Shkelzen Jetishi XENI - O Xhan Ku Te Kam [ Premier 2011 ]


Shkurta Gashi - Dy pika Dashuri [ 2011 ]


Shkurte Fejza - Moj Sheqere [Album 2011]


Shqipe Abazi - E Vogel [ 2011 ]


Shqipja dhe Agroni - Erdhen Kerret [ Album 2011 ]


Shyhrete Behluli - Na bashkon vetem nje Shqipri [2011]


Sinan Hoxha e Seldi Qalliu - Adrenalina [ Premier 2011 ]


Smail Puraj - Kur te pendohesh [ Premier 2011 ]


Stine Feat. Ledri (Skillz) - Sa Dua [ 2011 ]


T.N.T - Mos mendo [ Premier 2011 ]


TDS - Cdo dit [ Premier 2011 ]


Teuta Selimi - Ball per ball [ 2011 ]


Tingulli 3nt - Ma i Madhi Nven [ Album 2011 ]


Valbona Spahiu - Prej Nje Shteti [ 2011 ]


Valbona dhe Bashkim Spahiu - Ska Pishman [Album 2011]


Valdet Gecaj - Nuk Harrohet [ 2011 ]


Veli Dhe Ardi - Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]


Vezire Gashi - Her si lyps e her si Mbret [ 2011 ]


Violet Kukaj - Oj Lulie Potpuri [2011]


Vjollca Buqaj - Lutje lutje nuk Pranoj [ 2011 ]


Vllezrit Mziu - Eja ne Zemer [ 2011 ]


Vlora Vejseli - E Boj [ 2011 ]


Vlora Vejseli - Enderr [ 2011 ]


Vlora Vejseli - Sonte ose Kurr [ 2011 ]


Vlora Vejseli - Valla Bila [ 2011 ]


West Side Family - Boom [2011]


Xhavit Avdyli - Ani qka [ 2011 ]


Xheki - Pasha Syt e Mi [ 2011 ]


Xheki dhe Bajram Gigolli - Moj Serbi Shtriga e Vjeter [ 2011 ]


Xili - Shum Interesant [ 2011 ]


YLLI - Dhimbje [ Premier 2011 ]


Ylber Osmani - Qohet Nana Ne Mengjes [Album 2011]


Ylli - Ani Ani Shko [ Album 2011 ]


Zanfina Ismajli - Ti po gabon [ Premier 2011 ]


Zena e Xheza - Nje duet me jaranin tem [ 2010 ]


Beli - Ma Mir [ 2011 ]